Hoe om te gaan met media voor de allerkleinsten?

Cubiss.nl

samen2

Hoe om te gaan met media voor de allerkleinsten?

Het mediagebruik van jonge kinderen brengt ouders steeds vaker in een spagaat. Aan de ene kant staan ouders hun kinderen vaker en langer toe om met tablets en computers te spelen, zelfs tot in de slaapkamer. Aan de andere kant zijn ouders er ook van overtuigd dat media geen ‘must’ voor hun kinderen zijn en vinden ze dat kinderen beter iets anders kunnen doen: buitenspelen bijvoorbeeld.

In deze handige en uitermate leesbare brochure staan allerlei feiten, ideeën, tips en onderzoek resultaten rond het verstandig gebruik van Media voor onze allerjongste kinderen.

De brochure is te downloaden van de site:

https://www.cubiss.nl/sites/default/files/bestanden/paginas/Cubiss-publicatie-Samen-met-media.pdf

Deze publicatie is een initiatief vanuit het BNB-project Taal & Media voor Jeugd en Jongeren (2013-2015) en doorontwikkeld vanuit het project Vergroten Mediawijsheid dat Cubiss uitvoert in opdracht van de Provincie Noord-Brabant.

samen wijs

Auteurs | Mirjan Albers, Cubiss Redactie | Swaans Communicatie Ontwerp | Ingrid de Jong, Cubiss Ontwerpbureau Imageau Mede mogelijk gemaakt door Provincie Noord-Brabant.

 

Hoe om te gaan met media voor de allerkleinsten?
1 beoordelingen


Geef een reactie